Tel:
Çin dekoratif cam vazolar Üretici
XIAMEN TKS HOUSEWARE CO.,LTD
Önce hizmet.

Ana sayfa

XIAMEN TKS HOUSEWARE CO.,LTD

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3

XIAMEN TKS HOUSEWARE CO.,LTD

XIAMEN TKS HOUSEWARE CO güzel bir şehirde, xiamen, Çin BRIAS XIAMEN Eylül .2017 zirvesinde oldu. TKS Ev eşyaları, dünyanın her yerinden müşteriler için tedarik cam ve ceremik öğeler üzerinde foucus olduğunu. Ürünlerimiz cam vazo dahil cam kavanoz, viski camı, cam şişe, cam zanaat, seramik kavanoz, seramik kupalar, seramik kase vb. Müşterilerimiz için mükemmel fiyatla mükemmel hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Biz Brezilya, ABD, İspanya, Polonya, İtalya, İsveç, İngiltere, Frence, Germanny, Avustralya, Suudi Arabistan, Hindistan, Endonezya, Vietnam, Tayvan vb.

Büyüyen pazarı tatmin etmek için TKS Ev Eşyaları, yeni ürünleri müşterimizle birlikte geliştirmekten mutluluk duyuyor, fikir ve maliyeti paylaşıyoruz.

Memnuniyetiniz bizim sonsuz arayışımızdır. İletişim ve sizin için çalışalım.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

No. Çalışanları : 150~180

Yıllık satış : 2,000,000-3,000,000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 90% - 100%

Şirket tarihçesi

Ürünlerimizi göstermek ve dünyanın her yerinden müşteriyle tanışmak için Canton Fuarındayız. Müşterilerle iyi ilişkiler kurduk ve müşterilerimizle iyi ilişkiler kurduk. Kendi ürünlerimizin yeni ürünlerini kendi tasarımlarımıza açtık. diğer müşteriye satmak için. Ve kalıp tasarrufu kepp olacaktır.

Firma Servisi

Biz makine yapımı, makine darbe ve el yapımı ürünler sunabilir.Ürünlerimiz cam kavanoz, cam bardak, cam vazo, mum cam, dondurma cam, cam şişe, cam zanaat, seramik kupa, seramik kase ve benzeri içerir. renk ve şeffaf, ve sağlam cam var.Püskürtme rengi, kaplama, korozyon ve benzeri yapmak. İhtiyacınız olan herhangi bir şey inquries gönderebilir, ihtiyacınızı karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Şirket takım

Ekibimiz birlik, adanmış ve sorumludur. Bizimle işbirliği yapmakta rahatlık duyacaksınız. Başından sonuna kadar dikkatlice siparişimizi takip edeceğiz. Size, üretimin her adımını size bildirmek için bazı resimler göndereceğiz. fabrikada olduğunuzu hissediyorsunuz. Sizin için iyi bir hizmete sahip olmak, aralıksız çabalarımızdır.

XIAMEN TKS HOUSEWARE CO.,LTD
No.1 19.1F, Doğu, No.12, Haijing Dong, (Gümrük Limanı) .Xiamen Çin (Fujian) Pilot Serbest Ticaret Bölgesi, HaicangDistrict, Xiamen, Çin
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite dekoratif cam vazolar Tedarikçi. © 2018 - 2024 decorativeglassvase.com. All Rights Reserved.